Wolontariat pracowniczy

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą otrzymać bezpłatne szkolenia – jako upominek w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Na razie szkolenia rozlosowano wśród kilkunastu przedsiębiorstw – co miesiąc losowana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Zespół uczestników szkolenia będzie miał możliwość wybrać lokalizację kursu, optymalną dla siebie datę, a co najważniejsze - temat konferencji. Paleta opcji jest spora: od psychologii biznesu, przez myślenie strategiczne albo negocjecje czy obsługę klienta, po finanse menedżerskie.

W przeszłości z naszego wsparcia skorzystali: Polski Komitet Pomocy Społecznej, Zarząd Województwa Świętokrzyskiego, Centrum Edukacji i Kultury "Zenit" - inż. Ryszard Girczyc, Global Training Centre Sp. z o.o., NUMBER ONE Aleksandra Karczewska.

Wspierane kampanie: Ludzie starzy i młodzi - integracja międzypokoleniowa akademia twórczej aktywności, INŻYNIER JUTRA – program doradczo – szkoleniowy dla kadry technicznej Dolnego Śląska, Z komputerem za pan brat, Studium profesjonalnego masażu, Sprawna obsługa nowoczesnego miejsca pracy warunkiem zatrudnienia - szkolenia z zakresu obsługi komputera oraz nowoczesnych, elektronicznych urządzeń biurowych

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym projekcie społecznym prowadzimy w hotelach, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Różowy Poemat w Bieszczadach i Stary Dom w OławieOpolu.

Naszym partnerem w tej akcji jest agencja doradcza Akademia Zarządzania z Poznania. Jest to ekspert w dziedzinie gier biznesowych, wyjazdów integracyjnych i wybranych programów kształtowania kompetencji interpersonalnych. Razem polecamy wszystkim zainteresowanym poniższe rozwiązania:

- Zaawansowane gry szkoleniowe z obszaru kierowania projektem, zarządzania strategicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi a także sprzedaży i polityki handlowej

- Zespolowe wydarzenia team building o intensywnie coachingowym charakterze – programy uczące kompetencje z dziedziny pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy ról zespołowych.

- Warsztaty rozwojowe z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej firmy oferujęmy preferencyjne ceny na powyższe programy – 25% po powołaniu się na nas. Dodatkowo z przyjemnością zrealizujemy na życzenie program doradczo coachingowi podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.


Tagi:
Losowy

Darmowe szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że organizacje działające non profit realizują często sensowne proje

Czytaj więcej...