Kim jestem

admin 05.06.2018

Działania związane z zarządzaniem załogą i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju są obszarami, w przypadku których duża ilość kadry kierowniczej nie do końca się odnajduje. Podchodzenie w instrumentalny sposób do swojej załogi czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko część przewinień, które spotyka się bardzo często w firmowych relacjach.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą do najlepszych nie należą, to chętnie spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać wszelkie działania.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy też mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, ale też z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz poprawiam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego motywację do lepszej pracy.Tagi:
Losowy

Szkolenia z rabatem

Początek Chorus / Grade 7 - Siódmy stopień Uczniowie klasy średniej choru nadal wykazują prawidłową kontrolę oddechu i prawidłową postawę śpiewu. Uczniowie śpiewają przypisaną część w zespole z akompaniamentem i bez niego oraz śpiewają literaturę w dwóch i trzech częściach. Wykazują się biegłością w

Czytaj więcej...